Projekty

Rajský vrch - POSLEDNÍ FÁZE V PRODEJI

V současné době pracujeme na několika rozvojových lokalitách. K nejvýznamnějším patří rozsáhlé území na Praze 9, u stanice metra Rajská zahrada, kde od roku 2012 rozvíjíme několik hektarů pozemků. Pod hlavičkou projektu RAJSKÝ VRCH  zde postupně budujeme novou rezidenční čtvrť zapuštěnou do zeleně. Její atraktivitu zvyšuje i sousedství s chystaným největším přírodním a rekreačním areálem na pravém břehu Vltavy. 

Součástí reprezentativní rezidenční čtvrti Rajský vrch jsou řadové domy, individuální rodinné domy (stavební parcely) a bytové domy s množstvím zeleně a společných ploch. Všechny etapy a fáze byly vyprodány několik měsíců před dokončením.

Na podzim 2017 bude dokončena druhá fáze bytových domů (F2 a F3) s celkem 56 byty, mezi kterými převládaly jednotky 3+kk a 4+kk. Bytové domy G2 a G3 s celkem 48 byty byly dokončeny v létě 2016. Třetí, poslední fáze bytových domů bude dokončena v zimě 2018/2019. Souběžně vznikne i nebytový objekt H, kde jsou uvažovány zdravotnické služby.

Obě fáze řadových domů byly vyprodány v rekordní době. Všechny jednotky v bytových domech G2 a G3 si našly majitele tři měsíce před dokončením v létě 2016. Ve 2. fázi bytových domů (objekty F2 a F3), které budou dokončeny na podzim 2017, zbývají poslední byty. Aktuálně jsou v nabídce převážně malometrážní byty v bytových domech F1 a G1. Půjde o vůbec poslední byty v nové čtvrti Rajský vrch.

Finančním partnerem tohoto velmi úspěšného projektu je PPF Banka.

 

 

 

Živé Letňany - VYPRODÁNO

Bytový projekt Živé Letňany v ulici Beranových splnil sen mnohým mladým lidem, kteří hledali vlastní bydlení. Projekt nabídl finančně dostupné byty s nízkými provozními náklady a v přímém napojení na metro C. Méně peněz za bydlení znamená více prostředků na zábavu a volnočasové aktivity, kterých je v Letňanech nepřeberné množství!

Dva objekty nabídly 94 bytových jednotek od 1+kk po mezonetové 3+kk. Jejich výstavba byla zahájena na podzim 2014, dokončení je plánováno na jaro/léto 2016.

V blízkosti budov projektu Živé Letňany se nachází stanice metra Letňany (5 minut autobusem), což zaručuje snadnou a rychlou dopravu do centra města i zpět. Parkovací místa jsou zastřešená umístěná přímo pod budovou na úrovni přízemí. Výměra bytových jednotek se pohybuje od 32 m2 až po 80 m2, které jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce.

Mezi nespočet výhod také patří fakt, že zde nejsou žádné zbytečné nevyužité společné prostory a tím i zbytečné výdaje za společné energie, vše je navrženo velice efektivně, což příznivě redukuje provozní náklady. Obě pětipodlažní budovy nabízejí byty s dispozicemi od 1+k po 3+kk, v posledním podlaží dokonce i mezonetové apartmány s krásnými střešními terasami s výhledem do okolí.

 

 

 

Lysolaje - VYPRODÁNO

Naši nabídku stavebních parcel na Praze 6 jsme rozšířili o projekt Pozemky Lysolaje. Nabídku tvořily pozemky s vydaným územním rozhodnutím pro stavbu samostatného RD, které se nacházejí v klidné části Lysolají v těsné blízkosti Šáreckého údolí. Nabízí bydlení v zeleni i výhled na Prahu. Jedná se o prostor určený ke klidnému bydlení se snadnou dostupností města a možnosti relaxace v přírodě.

I. i II. etapa tohoto atraktivního projektu byly vyprodány v rekordně krátké době.

Na Praze 6 připravujeme i další jedinečné projekty - parcely k výstavbě rodinných domů, jako tomu bylo v případě exkluzivní parcely Na Babě. Pokud máte o stavební / investiční příležitosti na Praze 6 zájem, doporučujeme registrovat se už nyní na e-mailu obchod@landia.cz nebo na webových stránkách. Pokud uvedete své kontaktní údaje, nabídneme vám nové pozemky nebo domy přednostně.