Chystáme nový projekt na Palmovce

Ještě v letošním roce dokončíme novou architektonickou podobu projektu One Palmovka, do kterého jsme vstoupili jako partner i realitní manažer. Projekt, který vyroste přímo nad stanicí metra Palmovka při ulici Na Žertvách, nabídne kolem 300 bytů a 6 000 m2 komerčních prostor. Jde o základ proměny celého území.

Samotný projekt s původním názvem ONE Palmovka projde v naší režii viditelnou proměnou.  Zachováno bude hmotové řešení se dvěma podzemními, pěti nadzemními a šestým ustupujícím podlažím. Tím dvojice budov zcela zapadne do okolní zástavby. Studie vzejde z uzavřené architektonické soutěže.

Mezi více než třemi sty byty budou převládat jedno a dvoupokojové byty. U retailové části předpokládáme umístění městského city/super marketu, restaurací, kaváren a zejména služeb.

Vedle samotného projektu se budeme podílet i na revitalizaci okolí. V plánu je oživení nádraží Dolní Libeň, okolí synagogy na Palmovce, náměstí Bohumila Hrabala a další.

Výstavba rovněž umožní vznik dopravního uzlu pro veřejnou dopravu, kde dojde k vybudování komfortních a hlavně bezpečných tras pro chodce. Velkou výhodou je přímé propojení s metrem. Na něj navazuje napojení na tramvajové a dvě autobusové linky. Novinkou bude zázemí pro elektrobusy a trolejbusy a zázemí pro řidiče i cestující.

Pokud byste už v této fázi měli zájem o registraci, pište nám na obchod@landia.cz. Děkujeme.

Tyto stránky využívají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.