Chystáme parcely i rodinné domy v Lysolajích

Výhled na panorama Pražského hradu, jižně orientovaný svah v jedné z nejpůvabnějších městských částí metropole, nové služby, restaurace i školka přímo součástí projektu. A zároveň kompaktní architektonická podoba v kombinaci s vašimi individuálními představami o tom, jak má vypadat ideální rodinný dům. To je jen část výlučných rysů nové vilové čtvrti Zátiší Lysolaje, kterou naše společnost připravuje na území Prahy 6.

Už v této fázi si můžete vybírat z několik typů nemovitostí:

  • velkorysé solitérní vily
  • vícegenerační rodinné domy
  • nadstadardní rodinné domy
  • řadové a atriové domy
  • stavební parcely

Projekt vám rádi představíme v naší kanceláři, případně rádi zajedeme z vámi.Spojte se s námi: +420 733 130 101 nebo obchod@landia.cz.

Už nyní si můžete nemovitosti zamluvit tak, aby bylo možné ihned po podpisu rezervační smlouvy začít pracovat na klientských úpravách. Celý projekt vychází vstříc individuálním požadavkům na moderní bydlení.

Jednou z velkých devíz projektu Zátiší Lysolaje, s jehož realizací počítáme v období 2019-2021, je nové městské centrum se žádanou nabídkou občanské vybavenosti: od kavárny, přes lékaře až po školku. O centrální části projektu se můžete více dozvědět na jejích stránkách.

Tyto stránky využívají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.