Podílíme se na vzniku nového lesoparku

Budovaná rozhledna Doubravka je součástí většího projektu Cesta k Doubravce. Usilujeme o revitalizaci celého lesoparku Čihadla na Praze 14.

Rozhledna je základem velkorysého projektu Cesta k Doubravce, jehož součástí se postupně stane množství prvků drobné krajinné architektury, sportovních nebo volnočasových aktivit. A v neposlední řadě i dětské hřiště a relaxační zóny v nové rezidenční čtvrti Rajský vrch, za kterou od počátku stojí naše společnost.

Cesta k Doubravce do budoucna počítá s postupnou revitalizací turistických tras, cyklotras a dalších komunikací. Součástí záměru je také osazení mnoha prvků drobné architektury, vzniku odpočinkových, relaxačních nebo piknikových míst nebo zázemí pro občerstvení přímo u samotné Doubravky.

Zároveň MČ připravuje návrh dlouhodobého rozvoje této cenné přírodní rekreační zóny. Jednou z hlavních dominant se do budoucna stane i připravovaný sportovní areál při ulici Ocelkova, který vznikne revitalizací nevyužívaných ploch.

Park Čihadla se má postupně proměnit v jeden z nejatraktivnějších volnočasových areálů v Praze, ideálních pro rodiny, bruslaře, cyklisty, vyznavače běhání nebo milovníky (nejen městské) přírody. Jsme hrdým partnerem celého záměru, který bude do budoucna sloužit všem Pražanům.

Tyto stránky využívají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.