Podpořili jsme společenskou akci Prahy 6

Stali jsme se hrdými partnery tradiční společenské akce pořádané městskou částí Prahy 6. Pro ženy a dívky, které v pátek 8. září zavítaly do dejvického hotelu International, jsme přichystali malý originální dárek.

Vzhledem k dosavadním aktivitám a projektům spojeným s územím Prahy 6, kde ostatně sami sídlíme, jsme rádi přijali nabídku podpořit každoroční společenskou akci Prahy 6. Pořadatelé si za místo letošního konání vybrali stále pozoruhodný hotel International.

Podle našeho odhadu se vkusně pojaté akce s bezvadnou organizací a programem zúčastnily na dvě tisícovky hostů. Nechyběli mezi nimi významní podnikatelé, umělci, lidé činní společensky, samozřejmě politická reprezentace…

Abychom se odlišili od ostatních partnerů a připomněli hodnoty, na nichž stavíme projekty pod hlavičkou Landia Management, přichystali jsme pro ženy a dívky neotřelý prezent. Při odchodu přítomné dámy obdržely osobní dopis a balení semínek chrpy modré – výjimečné rostliny s léčivými účinky pro lidi i včely.

Věříme, že i díky 700 ks rozdaných balení obyvatelkám Prahy 6 tuto krásnou městskou část nadcházející jaro obohatí tisíce rostlin chrpy.

Tyto stránky využívají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.