Rajský vrch, byty III

Aktuálně je projekt kompletně vyprodaný, děkujeme za zájem i důvěru.

Místo. Město. Život.
Tři hesla, tři přednosti nejlépe vystihující projekt Rajský vrch.

V blízkosti pražských parků U Čeňku a Čihadla, nad meandry Rokytky, realizujeme od roku 2012 urbanisticky ucelenou, moderní čtvrť, která ve své koncepci využívá kvalitu MÍSTA – je nadosah zeleni, nadosah vznikajícímu největšímu volnočasovému areálu na pravém břehu Vltavy. Lokalita se nachází v docházkové vzdálenosti stanice metra „B“ Rajská zahrada, které vás za 20 minut dopraví do centra MĚSTA.

Součástí projektu je rovněž množství oddechových a relaxačních zón a míst pro setkávání, podporujících komunitní ŽIVOT. Ostatně, tuto pestrost a množství aktivit vystihuje i logotyp Rajského vrchu.

V nabídce bylo na šest desítek v rámci lokality posledních, převážně malometrážních bytů v domech F1 a G1. Byly dokončeny v zimě 2018/2019. Část jednotek byla uzpůsobena pro obyvatele s tělesným handicapem – ideální i pro seniory.

Svým vnějším designem, barevností fasád, zvolenými materiály, prací s exteriérem, ale i komorním a velmi příjemným měřítkem všechny objekty F i G navázaly na protilehlé řadové rodinné domy. Architekti z ateliéru KAAMA mysleli na zelený parter, stejně jako plastické tvarosloví s působivě vyosenými bočními hranami domů.

Součástí projektu se stal i nebytový objekt H, který slouží veřejnosti a nachází s v něm například prodejna potravin.

Tyto stránky využívají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.