Nabízíme bydlení pro seniory i zázemí pro služby

Výstavba poslední fáze bytových domů na Rajském vrchu začala v létě v režii stavební společnosti Unistav. Rozšíří nabídku o bydlení pro seniory nebo hendikepované osoby. Vzniká zde také objekt se zázemím pro lékaře nebo jiné služby.

Poslední bytové domy na Rajském vrchu nesou označení F1 a G1. Vedle komfortních bytových jednotek 1+kk a 2+kk nabízí i několik bytů uzpůsobených pro život seniorů nebo hendikepovaných osob.

V kombinaci s vynikající reputací nové rezidenční čtvrti Rajský vrch a dostupnou zdravotní i sociální péčí můžeme hovořit o ojedinělém příkladu bezpečného bydlení.

To ještě zdůrazní přítomnost zdravotních služeb v budovaném objektu H. Celková plocha nebytových prostor je zhruba 400 čtverečných metrů. Variabilní architektonický návrh počítá s dostatečným zázemím pro širší spektrum činností. K prostoru patří i venkovní plocha (předzahrádka) na vlastním pozemku a vyhrazené parkování.

Prostor je ideální pro kavárnu, obchod se zdravou výživou, fitness nebo medical centrum. Další koncepty využití objektu dle konzultace s investorem –  společností Landia Management s.r.o.: obchod@landia.cz.

Objekt je nabízen k přímému prodeji. Termín dokončení zima 2018/2019. Více v prezentaci ZDE.

Tyto stránky využívají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.