Rajský vrch: poslední byty, nabídka komerčních prostor

Poslední etapa rezidenční čtvrti Rajský vrch bude dokončena až na přelomu 2018/2019. Přesto nám v nabídce zbývají úplně poslední byty. Velice si vážíme důvěry našich klientů.

Generální dodavatel, společnost Unistav, pokračuje přesně podle plánu s výstavbou dvou bytových domů (F1 a G1) a komerčním prostorem H1. Ačkoliv do dokončení závěrečné etapy Rajského vrchu zbývá téměř rok, bez majitele zůstávají už poslední malometrážní jednotky.

Předáním 55 bytových jednotek bude celá rezidenční čtvrť Rajský vrch dokončena. Závěrečnou rekultivací všech ploch, zeleně a veřejných prostranství se uzavře celý příběh, který jsme začali psát v roce 2012. Věříme, že individuální domy, řadové domy i bytové domy tvoří kompaktní urbanistický celek s několika stovkami nových obyvatel.

Součástí projektu se stane i komerční objekt (H1) s několika obchodními jednotkami. Ty lze využít jako fitness, kavárnu, služby, prodejnu, ordinaci… V případě zájmu doporučujeme prezentaci, případně jsme vám kdykoliv k dispozici na e-mailu obchod@landia.cz.

Tyto stránky využívají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.