Pro investory

Tým Landia Management s.r.o. tvoří profesionálové aktivní na českém trhu nemovitostí od jeho počátku. Za tu dobu jsme spojeni s desítkami úspěšných projektů, které spoluvytvářejí novou podobu některých městských částí. A vyšší standard života v metropoli, včetně nových možností aktivního odpočinku.

Díky dlouholetému působení na českém trhu nemovitostí máme zkušenosti s různými právními formami spolupráce se soukromým i veřejným sektorem. Výstupem jsou funkční a kvalitní projekty sloužící široké veřejnosti.

Pokud vlastníte pozemky určené k dalšímu rozvoji nebo projekty s platnými povoleními i bez nich, které byste nám rádi nabídli, kontaktuje nás. Zájem však máme výhradně o území hlavního města Prahy.

Jsme připraveni za nadstandardních finančních podmínek do projektu vstoupit, případně v něm figurovat i jako equity partneři, projektoví manažeři nebo subjekt zodpovědný za komplexní inženýring a legislativu.

Naše společnost má jasně nastavenou vizi, standardy, strategický i obchodní plán. Spolupráci nabízíme i institucionálním investorům nebo fondům. Chystáme projekty, jejichž součástí budou rovněž komerční objekty určené k pronájmu garantující zajímavý výnos.