O Landii

Landia Management s.r.o. je ryze českou inženýrskou a investiční společností, která se soustředí na rezidenční, rozvojové a volnočasové projekty na území Prahy: od počáteční ideje, přes vypracování koncepce a projektové dokumentace, legislativní proces, po vlastní realizaci a prodej či pronájem produktů koncovým klientům.

Vytváříme kvalitní prostor pro život, nejen pro bydlení. Sledujeme od počátku veřejný zájem a vztahy v řešených lokalitách. Jedině to je pro nás zárukou udržitelného života a funkčnosti projektů i celého obytného prostředí.

Součástí našich projektů je i kultivace veřejného prostoru, včetně krajinných dominant (např. rozhledny), nebo podpora komunitního života. Nezajímají nás jen stavby, ale i jejich okolí a život v nich a kolem nich. Na počátku je přitom zodpovědné majetkoprávní řešení pozemků a lokalit, ekonomická rozvaha a důsledný dialog se všemi dotčenými orgány a úřady.

Dlouhodobě se profilujeme jako partner veřejné správy a samosprávy u město a místotvorných projektů, včetně urbanismu celých čtvrtí.

Za logické vyústění pak považujeme spolupráci se špičkovými urbanisty a architekty – např. ateliéry KNESL+KYNČL ARCHITEKTI, LOXIA nebo KAAMA. To vnímáme jako základ dlouhodobé udržitelnosti našich projektů a stálé atraktivity míst, v nichž působíme.

 

Podporujeme

Dalším důkazem je řada aktivit a projektů, které jsme podpořili nebo dlouhodobě podporujeme. Některé z nich realizujeme i společně s našimi klienty. Namátkou jde o:

  • Kolování na Rajském vrchu (fotogalerie zde)
  • Slavnost stromů na Rajském vrchu (fotogalerie zde)
  • Projekt Cesta k Doubravce na Praze 14 (stránka Facebooku)
  • Dětské hřiště na Rajském vrchu
  • Příspěvek na dětské hřiště a nová alej v Praze-Lysolaje
  • Podpora vzniku mateřské školy v Praze 18
  • Kulturní a společenské akce na Praze 6

 

Naši partneři

Každá kvalitní realizace je výsledkem souhry řady partnerů. Tímto jim děkujeme za řadu našich úspěchů.