Parcely Lysolaje

Parcely Lysolaje
Vlastní dům na výjimečném
místě v Praze 6

Lysolaje jsou součástí Prahy 6 s řadou ikonických rodinných domů a vil. Pokud máte ambici vlastnit nemovitost s výlučným architektonickým rukopisem a velkorysým prostorem pro svou rodinu, nabízíme vám základ – stavební pozemek. A to v části Prahy, kde se podobné nemovitosti vyskytují jen zřídka. V nejklidnějším koutu obce obklopeném zelení jsme připravili v první fázi 8 parcel – od 580 m2 po 1 206 m2.

Pozemky získáte jako kompletně zasíťované, včetně nové přístupové cesty. Jsou součástí kompaktního rezidenčního souboru, který čítá pouze několik stavebních parcel a solitérních vil ve druhé fázi.

Na parcele můžete vybudovat i vícegenerační vilu. Větší sklon parcel umožňuje zapuštění domu do terénu. Díky tomu lze velmi efektivně pracovat s cirkulací či rekuperací tepla a úsporou energií.

Lokalita osloví každého, kdo vyžaduje každodenní kontakt s centrem, ale volný čas mimo práci chce trávit v klidu – lokality i vlastní zahrady. Rodiny s dětmi ocení pěší dostupnost nové školky i vyhlášené základní školy Járy Cimrmana.

Lysolaje jsou vnímány jako jedna z nejkrásnějších pražských čtvrti. Z této části budete mít nádherný výhled do lysolajského údolí s množstvím možností pro procházky, cyklistiku a další volnočasové aktivity.

Více informací a výběr parcel www.parcelypraha6.cz