Zahradní čtvrť Kyje I

Kyje patří k nejoblíbenějším částem Prahy pro výstavbu rodinných domů. Právě zde, v ulici Jordánská, v návaznosti na stávající zástavbu rodinných domů jsme nabídli 23 stavebních parcel od 569 do 936 čtverečných metrů pro individuální výstavbu RD. Více k projektu na jeho stránkách.

Na konci srpna jsme prodali zcela poslední parcelu. Děkujeme za zájem i důvěru, vážíme si jí!

V souladu s územním plánem je na pozemcích možná výstavba dvoupodlažních rodinných domů o užitné ploše okolo 180 m2.

Naše společnost Landia Management s.r.o. v této části metropole už realizovala přípravu stavebních pozemků, výstavbu řadových rodinných domů a bytových domů v rámci úspěšného projektu Rajský vrch.

23 stavebních parcel vzniká při severozápadní hraně lokality, pro kterou je vžité označení Hutě či Na Hutích. Je součástí čtvrti Praha 14-Kyje, jež patří mezi investory rodinných domů k velmi vyhledávaným. K důvodům patří:

  • výborná dostupnost na MHD, do centra města i směrem na Ústí nad Labem, Mladou Boleslav i Hradec Králové s chystanou výstavbou zastávky příměstského vlaku Rajská zahrada na Masarykovo nádraží (2022-23)
  • skvělá občanská vybavenost, čítající školy, školky, lékaře nebo OC Centrum Černý Most, IKEA, hypermarket Globus, Makro nebo Hornbach v dosahu několika málo minut
  •  dostatek zeleně a možností aktivního trávení volného času

Výměra parcel se pohybuje od 569 do 936 čtverečných metrů. Jde o optimální velikost pro výstavbu rodinného domu a veškerého zázemí pro spokojený život. Pozemky zároveň odpovídají klidnému charakteru stávající zástavby.

Zahradní čtvrť Kyje, jak je tento projekt nazýván, je rozdělena na dvě části oddělené komunikací.

Všechny pozemky jsou od prosince 2018 kompletně zasíťované, včetně páteřní komunikace se zelenými zálivy akcentujícími bezpečný pohyb rezidentů a zpomalení automobilové dopravy. Samozřejmostí jsou veřejné osvětlení a zeleň.

http://zahradnictvrtkyje.cz

V místě připravujeme další projekty, včetně stavebních parcel. Pokud máte zájem o přednostní nabídku, spojte se s námi.

ing. Ondřej Kyzúr, obchodní oddělení
Landia Management s.r.o.
Tel.: +420 733 130 101
Email: obchod@landia.cz
www.zahradnictvrtkyje.cz

Vstupte na stránky projektu

Na stránce jsou použity ilustrační fotografie.