Zátiší Lysolaje

Nová vilová čtvrť v Praze-Lysolajích, která se již realizuje a bude dokončena v roce 2022, kombinuje to nejlepší z bydlení v centru města a přírody. Lysolaje jsou součástí atraktivní Prahy 6, zároveň jsou v těsné blízkosti malebného Šáreckého údolí a další zeleně metropole. Lokalita i jednotlivá řešení domů jsou výsledkem práce, ve které jsme kladli důraz na vaši individualitu, potřebu městského komfortu i absolutního soukromí.

Čtvrť vybavujeme pro vaše maximální pohodlí. Její součástí je restaurace, společenský dům, obchody a služby, mateřská škola, park i hřiště. Vše další, co Lysolaje a jejich okolí nabízejí, je příjemným bonusem. Celý projekt navíc vzniká v úzké spolupráci s MČ Praha-Lysolaje, která je investorem centrální části Zátiší a garantuje, že se v Lysolajích budete cítit vítáni.

Zátiší Lysolaje je novou čtvrtí Prahy 6 s výhledem na pražský horizont a s čistou přírodou Šáreckého údolí za zády. Leží deset minut MHD od metra Dejvická a Bořislavka, snadno dostupné je z něho i letiště Václava Havla nebo Pražský okruh. Výhodný je i přímý vlakový spoj z nedalekého nádraží Podbaba do samého centra Prahy.

Kromě městského vyžití v Lysolajích oceníte i krásnou okolní přírodu protkanou cyklostezkami, pěšími trasami a plnou příjemných vyhlídkových míst pro strávení volných chvil.

Společně s ateliérem Knesl+Kynčl Architekti jsme pro tento unikátní pozemek Prahy 6 navrhli kompaktní vilovou čtvrť s dokonalým urbanistickým i architektonickým řešením a skvělou vybaveností. Čtvrti dominuje velký park a náměstí, samotná okolní architektura kombinuje několik typů zástavby s jednotnými vizuálními prvky.

Řešení pozemků klade důraz na individualitu obyvatel, domy jsou proto umístěny na hranici parcely tak, aby poskytovaly dostatek prostoru pro využití zahrady. Interiéry nabízejí chytrá, praktická řešení a jsou děleny na zóny pro práci, odpočinek a zájmové činnosti nebo volně využitelné místnosti podle vlastních potřeb a preferencí. Architekti tak vyšli vstříc naprosté spokojenosti budoucích obyvatel a stoprocentnímu využití prostoru dané vily.

Více na stránkách projektu Zátiší Lysolaje nebo rovnou na e-mailu našeho obchodního oddělení – obchod@landia.cz.

Vstupte na stránky projektu